Чечельницька селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Чечельницька районна лікарня».

Дата: 05.04.2021 15:01

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 27.12.2017 року №1094

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Чечельницької селищної ради затвердженого рішенням селищної ради  від 01.04.2021 року №119

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника новоствореного комунального закладу охорони здоров’я становить шість - вісім осіб.

представники органу управління;

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Пропонуємо, членам професійної спілки Комунального некомерційного підприємства «Чечельницька районна лікарня» та трудовому колективу Комунального некомерційного підприємства «Чечельницька районна лікарня» надати відповідні пропозиції, щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Пропозиції, оформлені належним чином (протокол зборів трудового колективу, протокол засідання професійної спілки) просимо надати протягом 15-ти днів до Чечельницької селищної ради вул. Героїв Майдану ,36