Про розгляд звернень, що надійшли до Чечельникої селищної ради станом на 01.11.2021 року

Дата: 03.11.2021 11:15

Про розгляд звернень, що надійшли

до Чечельникої селищної ради

станом на 01.11.2021 року

Відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року  №109 «Про першочергові заходи, щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», та взаємодію між Чечельницькою селищною радою та структурними підрозділами Чечельницької селищної ради при спільному розгляді пропозицій, заяв та скарг громадян, а також рівень підготовки посадових осіб, які відповідають за організацію цієї роботи.

За 10 місяців 2021 року на адресу Чечельницької селищної ради від громадян надійшло  115 звернень..

З вищестоящих органів виконавчої влади надійшло 43 звернення.

У структурі звернень переважають заяви -  91%,  скарги та пропозиції - 9%.

Більшість  звернень надходить від мешканців сіл: Чечельника, Вербки, Каташина, та Тартака.

На виконання вимог законодавства України про звернення громадян та окремих доручень Секретаріату Президента України у здійснені додаткових заходів з удосконалення організації роботи із зверненнями громадян Чечельницькою селищною радою визначені пріоритетні завдання, щодо забезпечення всебічного, неупередженого і об’єктивного розгляду та вирішення порушених у зверненнях громадян проблемних питань.

Найбільше турбують громадян питання соціального захисту, питання  щодо  покращення стану доріг, виготовлення та одержання державних актів на землю, укладення договорів оренди землі, питання працевлаштування на селі.

Головою Чечельницької селищної ради особисто ведеться прийом та розглядаються письмові звернення пільгової категорії громадян, а саме:

- жінок, яким присвоєне почесне звання України «Мати - героїня»,

- інвалідів Великої Вітчизняної війни  та інших пільгових категорій населення.

Створення необхідних умов для звернень та особистого прийому громадян в органах місцевого самоврядування на місцях, вчасне реагування на пропозиції, заяви та скарги, особливо коли це стосується інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, багатодітних сімей, одиноких матерів, учасників АТО тощо.

Голова  селищної ради посилює вимогливість до начальників  структурних  підрозділів  селищної ради  та  відповідальних  працівників,  щодо  всебічного  кваліфікованого, неупередженого  розгляду  питань,  що  порушують  громадяни  у  зверненнях, винних притягувати до адміністративної і дисциплінарної відповідальності,  також постійно надаємо  допомогу старостинським округам Чечельницької селищної територіальної громади  та  здійснюємо  перевірку  їх  діяльності  в  частині  дотримання  вимог  чинного  законодавства.

Слід зазначити, що загалом Чечельницькою селищною радою за звітний період в частині розгляду звернень громадян була проведена значна робота щодо забезпечення всебічного, якісного і  кваліфікованого розгляду порушених громадянами питань. Це стало можливим завдяки запровадженню систематичного аналізування та узагальнення звернень громадян. Працівниками відділу організаційно-кадрової роботи, провового забезпечення, військового обліку, діловодства та адміністративних послуг апарату Чечельницької селищної ради постійно надається методична та практична допомога посадовцям органів місцевого самоврядування, працівникам структурних підрозділів  з питань роботи із зверненнями громадян.

Затверджені заходи, щодо виконання вимог чинного законодавства України із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.

Громадянам надсилаються роз’яснювальні листи із розгляду їх звернень за належністю відповідальними органами і службами згідно з чинним законодавством.

Начальник відділу

організаційно-кадрової роботи,