A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чечельницька громада
Вінницька область, Гайсинський район

НАКАЗ №83 Про створення атестаційної комісії ІІ рівня у відділі освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради та атестацію педпрацівників Чечельницької селищної територіальної громади у 2021-2022 навчальному році (зі змінами у складі комісії)

Дата: 19.11.2021 17:27
Кількість переглядів: 475

 

 

УКРАЇНА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

14.09.2021                        смт Чечельник                                                 83

 

Про створення атестаційної комісії ІІ рівня у відділі освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради та атестацію педпрацівників Чечельницької селищної територіальної громади у 2021-2022 навчальному році (зі змінами у складі комісії)

 

 

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від    06 жовтня 2010 року № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України    14 грудня 2010 року за № 1255/18550, зі змінами,

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Створити атестаційну комісію відділу освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради  у складі:

 • Голови комісії Роєнко Любові Омелянівни, в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради;

 • Секретаря – Ситник Світлани Михайлівни, директора Чечельницького БДЮТ.

Членів атестаційної комісії:

 • Лемець Інни Леонідівни – головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради;

 • Морозова Олега Олександровича – спеціаліста ІІ категорії відділу освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради;

 • Шевчук Наталії Анатоліївни – директора комунального закладу дошкільної освіти ясла-сад „ Веселка” Чечельницької селищної ради;

 • Габрук Любові Олександрівни – директора Рогізківського ЗЗСО;

 • Антонішиної Валентини Іванівни – заступника директора з виховної роботи Чечельницького ЗЗСО № 1;

 • Кучер Ніни Анатоліївни – директора Каташинського ЗЗСО;

 • Діхтяр Світлани Миколаївни – учителя фізичної культури Чечельницького ЗЗСО № 1, представника районної організації профспілки працівників освіти і науки;

 • Панасюк Таміли Анатоліївни – голови районної організації профспілки працівників освіти і науки.

 1. Керівникам закладів освіти подати у відділ освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради:

 2. До 18 жовтня 2021 року – списки педагогічних працівників, які підлягають атестації у 2021-2022 навчальному році та які згідно з Типовим положенням підлягають атестації атестаційною комісією II рівня.

 3. До 15 квітня 2022 року звіти про проведення атестації педагогічних працівників закладів освіти у 2021-2022 навчальному році.

 4. Головам атестаційних комісій закладів  освіти:

 5. Забезпечити вивчення досвіду роботи педагогічних працівників, які претендують за наслідками атестації на присвоєння педагогічного звання.

 6. Забезпечити опрацювання Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від   06 жовтня 2010 року № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України    14 грудня 2010 року за № 1255/18550, зі змінами, членами атестаційних комісій та педагогічними працівниками.

 7. Провести засідання методичної ради 10 грудня 2021 року з метою погодження матеріалів досвіду роботи та рецензування методичних посібників педагогів, які претендують на присвоєння педагогічного звання             “Учитель-методист”, “Вихователь-методист”.

 8. Провести засідання атестаційної комісії ІІ рівня 08 квітня 2022 року.

 9. Відповідно до п. 2.10 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від   06 жовтня 2010 року № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України   14 грудня 2010 року за № 1255/18550, атестацію педагогічних працівників закладів освіти, кількість педагогічних працівників у яких становить менш як 15 осіб, проводити атестаційною комісією II рівня.

 10. До 10 жовтня 2021 року подати пропозиції щодо атестації керівних кадрів закладів  освіти .

 11. Забезпечити належне оформлення та своєчасне подання атестаційних матеріалів педагогічних працівників, які атестуються у 2021-2022 навчальному році, у Відділ.

 12. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Примітка: на розгляд атестаційної комісії II рівня за 10 днів до засідання комісії подаються два примірники атестаційного листа, копія посвідчення про курсову перепідготовку, завірену печаткою, копію попереднього атестаційного листа, копію документа про освіту.

Документи, подані із запізненням, на розгляд комісії не приймаються.

 

В. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту                        Любов РОЄНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь