Вітання селищного голови з Днем енергетика

Дата: 22.12.2021 16:32

Шановні працівники енергетичної галузі громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика! День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків, і молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, і досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, і ветеранів галузі, на яких ми рівняємося.

Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки Вам працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, Ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Щодня, щогодини Ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.

Тож бажаю стабільної, безаварійної роботи, удачі та всіх благ людям, від яких залежить світло і тепло в оселях рідного краю. Нехай Вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!   Нехай життя кожного з Вас буде наповнене енергією світла!

З повагою:

Селищний голова                                              Світлана ПАЛІСІКА