Вітання селищного голови з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Дата: 30.12.2021 15:38

Дорогі жителі  громади!

Відходить в  історію 2021 рік, який Чечельницька громада зустріла в новому статусі. Розуміючи, що рік — невеликий відрізок часу для того, щоб кардинально змінити життя людей, селищна рада, виконавчий комітет, депутатський корпус докладали максимум зусиль, аби громада розвивалася, ставала самодостатньою, щоб наші напрацювання були ефективними для кожного жителя населених пунктів.

Запорукою позитивних змін в нашій громаді стала наша з вами спільна щоденна праця. Напередодні новорічно-різдвяних свят я дякую кожному жителю за співпрацю, підтримку словом, порадою чи доброю справою, особистий внесок у розвиток  селищної територіальної громади. Впевнена, що любов до свого села, селища,  прагнення зробити їх найкращими, комфортними для проживання будуть головною нашою метою у 2022 році. Переконана, що й надалі наші спільні зусилля приноситимуть гарні результати, бо новий рік – це нові ідеї, нові проєкти, перспективи і можливості. Нехай наші розпочаті добрі справи стануть основою благополуччя кожної родини в громаді!

Вітаю всіх Вас і Ваші родини з Новорічними і Різдвяними святами!

Нехай у Ваших оселях завжди буде тепло і затишно, смачно і ситно за столом, нехай для близьких знайдуться завжди щирі та добрі слова, лунає дитячий сміх і панує гарний настрій! Відкрийте своє серце для оточуючих, подаруйте близьким Вам людям любов, посмішки і радість спілкування, порадійте тому доброму, що є в нашому житті!

Щиро зичу, щоб для всіх нас – бо ми з вами є єдиною родиною - новий рік видався щасливим, багатим на здоров’я, достаток, мир та нові успішні справи на благо нашої громади!

З повагою,

Селищний голова                                               Світлана ПАЛІСІКА