День Соборності України - це свято, що покликане нагадати про єдність і незалежність українського народу

Дата: 21.01.2022 11:03

Шановні жителі Чечельниччини!

Прийміть щирі вітання  з нагоди Дня Соборності  України!

День Соборності України - це свято, яким відзначають проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 1919 року. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.

Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності незалежної України!

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють її єдність і неподільність українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв багато наших земляків.

Зичу Вам, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Вітаю Вас зі святом та бажаю і надалі триматися разом! В єдності – наша сила! Миру Вам і Божої Благодаті!

З повагою,

Селищний голова                                            Світлана ПАЛІСІКА