A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чечельницька громада
Вінницька область, Гайсинський район

НАКАЗ №59 Про підсумки роботи ЗЗСО з науково – технічної творчості, декоративно-ужиткового та художньо-естетичного напряму у 2021-2022 навчальному році

Дата: 16.06.2022 14:05
Кількість переглядів: 309

 

УКРАЇНА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

13.06.2022                           смт Чечельник                                                                      №59

 

 

Про  підсумки роботи ЗЗСО  з

науково – технічної творчості,

декоративно-ужиткового та

художньо-естетичного напряму

у 2021-2022 навчальному році

 

Робота педагогічних колективів  навчальних закладів району з розвитку  науково-технічної творчості, декоративно-ужиткового та художньо-естетичного напряму в 2021-2022 навчальному році  була спрямована на реалізацію державної політики у галузі позашкільної освіти відповідно до законів України  „Про освіту ”, „Про позашкільну освіту ”,   наказів Міністерства освіти і науки  України та інших законодавчих актів України.  

     Координаторами науково-технічної творчості, декоративно-ужиткового та художньо-естетичного напряму в Чечельницькій громаді є Чечельницький  Будинок дитячої та юнацької творчості.

У Чечельницькому  Будинку дитячої та юнацької творчості в 2021-2022н.р.  науково-технічною творчістю було охоплено 46 вихованців (3 групи), декоративно-ужитковим мистецтвом – 140 дітей (9 груп), художньо-естетичний напрям – 105 дітей (7 груп).

      Методична робота в Чечельницькому БДЮТ - це система цілеспрямованого професійного зростання  педагогічних працівників, орієнтована на  постійне примноження педагогами теоретичних знань та практичних навичок і вмінь з метою підвищення рівня професійної компетентності педагогів, підвищення творчого потенціалу педагогічного колективу закладу. Система  методичної роботи з педагогами в Чечельницькому  БДЮТ включає індивідуальні, групові та масові форми роботи.  Протягом  2021-2022 навчального року робота педагогічного колективу була спрямована на розв’язання науково-методичної теми: «Розвиток креативної інноваційної особистості, здатної до життєтворчості та самореалізації в нових соціальних умовах»

З метою поширення та впровадження у роботу  передового педагогічного досвіду, нових форм навчання та виховання,  педагогами Чечельницького БДЮТ  проводився цикл масових заходів «Творче дозвілля» для дітей, які опинилися в складних обставинах під час війни в Україні та тимчасово перебувають на території Чечельницької громади. Участь у освітніх заходах  прийняли 20 внутрішньо переміщених осіб від 2 до 13 років. У рамках циклу «Творче дозвілля» було проведено:

 • майстер – класи: «Гіацинти у вазі» (Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА ), «казковий крокодил» (Олеся ТОКАРЧУК), «Свічка з вощини» (Альона ГАРНИК), «Петриківський розпис – «живий розпис» (Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА), «Великодня аплікація» (Олеся ТОКАРЧУК), «Корзина до Великодня» (Альона ГАРНИК), «Великодні барви» (Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА), «Ангели-обереги» (Олеся ТОКАРЧУК), «Веселі бджілки» (Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА), «Дівчина-весна» (Альона ГАРНИК), «Квіти пам'яті» (Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА), «Чарівний метелик з фоамірану» (Олеся ТОКАРЧУК), «Бузок» (Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА), «Вишиванка» (Олеся ТОКАРЧУК), «Підставка під олівці» (Олеся ТОКАРЧУК), «Бабка» (Альона ГАРНИК), «Пластилінографія» (Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА).

 • конкурсно-розважально-ігрові програми: «Здоровим будь!» (Альона ГАРНИК), «Веселі старти» (Альона ГАРНИК).

       Під час майстер-класів використовувались інтерактивні форми  роботи, надавались матеріали для роботи, працювали виставки дитячих робіт, що сприяло підвищенню творчого потенціалу дітей.

 

         Під час літніх канікул дозвілля дітей проходить за окремим планом роботи:

 • конкурсно – розважальна  програма  «Все найкраще – нашим дітям» (Світлана СИТНИК, Олеся ТОКАРЧУК, Альона ГАРНИК, Тетяна МИХАЙЛЕНКО., Вікторія ТКАЧ, Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА), «День кращих друзів» (Альона ГАРНИК);

 • інтелектуально-ігрові програми «День здорового харчування» (Світлана СИТНИК, Олеся ТОКАРЧУК, Альона ГАРНИК.);

 • перегляд мультфільмів (Олеся ТОКАРЧУК);

 • фоточелендж «Мої домашні улюбленці» (в рамках Дня домашніх тварин) (Олеся ТОКАРЧУК);

 • майстер класи: «Нетрадиційне малювання» (Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА), «Морозиво» (Альона ГАРНИК), «Троянда» (Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА), «Кольорова круговерть» (до Всесвітнього Дня в’язання) (Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА).

 

 Освітня робота здійснюється в тісній співпраці з Чечельницьким відділом ОМС, ВОЦТТУМ, Вінницькою СЮН та ЗЗСО.

Протягом 2021-2022 н.р. Чечельницьким БДЮТ були проведені масові заходи:

 • конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»;

 • краєзнавча експедиція «Моя Батьківщина - Україна»;

 • новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»;

 • виставка-конкурс «Український сувенір»;

 • конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2022»;

 • еколого-природоохоронний конкурс «Країна веселкова»;

 • конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україна!»;

 • конкурс «Космос. Людина. Духовність»;

 • заочна екологічна  акція «Годівничка»;

 • фотоконкурс до Дня Соборності;

 • акція «Ангели пам'яті»;

 • заочна виставка-конкурс «Знай і люби свій край»;

 • заочна виставка-конкурс з ПТМ;

 • заочна виставка-конкурс «Мистецтво оригамі»;

 • заочна виставка-конкурс «Наш пошук і творчість – тобі, Україно»

 

         Фотоконкурси  проводились  з  метою  пошуку та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально -  естетичному вихованні підростаючого покоління, подальшого розвитку фотоаматорства серед учнівської молоді, популяризації та пропаганди кращих робіт юних фотоаматорів. Всього на конкурс «Моя Україно!»  було представлено – 61 роботу із 8 ЗЗСО та Чечельницького БДЮТ ).  У Конкурсі взяли участь 62 учні.

Найбільшу  кількість  робіт  представлено  в номінації  «Пейзаж» (12 шт.).

Хорошою  якістю,   змістом,  креативністю та оригінальністю  відзначаються  конкурсні  роботи  учнів Вербського ЗЗСО, Рогізківського ЗЗСО, Чечельницького ЗЗСО №2, Бритавського ЗЗСО, Каташинського ЗЗСО та Чечельницького БДЮТ. Не  брали  участі  в  фотоконкурсі  «Моя Україно!»  Бондурівський ЗЗСО та Лузький ЗЗСО.

 

    На відбірковий етап конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт було подано 3 роботи з Чечельницького ЗЗСО №1. Інші навчальні заклади участі не брали. Роботи виконані колективно (пошукова група) та індивідуально.

 

     Всього на виставку «Новорічна композиція» було представлено 69 робіт з 9 ЗЗСО та Чечельницького  БДЮТ. У виставці  взяли участь 63 учні.

     Відповідно умов виставки щодо оригінальності, креативності, новизни конкурсних робіт, наявності в їх оформленні природних новорічно-різдвяних флористичних елементів високим рівнем виконання характеризувалися роботи учнів Жабокрицького ЗЗСО, Вербського ЗЗСО,  Бритавського ЗЗСО та вихованців Чечельницького БДЮТ . Не  брали  участі у виставці «Новорічна композиція» Бондурівський ЗЗСО .

 

Всього на виставку - конкурс "Український сувенір" було представлено 31 робота з 8 ЗЗСО та Чечельницького  БДЮТ. У виставці - конкурсі взяли участь 31 дитина. Відповідно до умов виставки-конкурсу, з урахуванням відповідності традицій щодо форм, пластики, колориту робіт, оригінальності їх задуму, органічного поєднання національних традицій та сучасних тенденцій формотворення, декоративно-прикладного характеру, високим рівнем виконання характеризувались конкурсні роботи  учнів Чечельницького ЗЗСО №1 , Бритавського ЗЗСО,  Поповогребельського ЗЗСО та гуртківців Чечельницького БДЮТ.     Не  брали  участі у виставці-конкурсі «Український сувенір» Бондурівський ЗЗСО та Лузький ЗЗСО.

 

На відбірковий етап обласного заочного еколого-природоохоронного конкурсу «Країна веселкова» було подано 4 роботи з Вербського ЗЗСО, Чечельницького ЗЗСО №1 та Чечельницького БДЮТ. Інші освітні заклади участі не брали. Роботи, виконані колективно  та індивідуально. У Конкурсі взяли участь 14 учнів та 3 педагогічних працівники. 

         

Всього на Конкурс юних фотоаматорів «Моя країна - Україна!» було представлено – 20 робіт, прийняли участь 16 учнів з Вербського ЗЗСО, Рогізківського ЗЗСО, Чечельницького ЗЗСО №1 та Чечельницького БДЮТ. Всі інші ЗЗСО участі в Конкурсі не приймали. Фотороботи відзначаються хорошою  якістю,   змістом,  креативністю та оригінальністю.

        На конкурс «Космос. Людина. Духовність» було представлено –   3 роботи  від Жабокрицького ЗЗСО, Вербського ЗЗСО та Чечельницького БДЮТ.  Хорошою  якістю,  глибиною  змісту,  оформленням  відзначаються  конкурсні  роботи  учнів Жабокрицького ЗЗСО  та Чечельницького БДЮТ.       

 

       У зв'язку з встановленням карантину, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2; введенням військового стану, в зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України частина заходів проводилась в он-лайн режимі, зокрема екологічна  акція «Годівничка», виставка-конкурс «Знай і люби свій край», «ПТМ»,  «Мистецтво оригамі»,  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно».

         Призери відбіркових конкурсів та виставок взяли участь в  обласних масових заходах:

- конкурсі юних фотоаматорів «Моя Україно!»;

 • краєзнавча експедиція «Моя Батьківщина - Україна»;

 • новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»;

 • виставка-конкурс «Український сувенір»;

 • конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2022»;

 • еколого-природоохоронний конкурс «Країна веселкова»;

- конкурсі «Космос. Людина. Духовність»;

- фотоконкурс до Дня Соборності;

- акція «Ангели пам'яті»;

- мистецький марафон «Віримо у перемогу»;

- обласний конкурс «Розквітає Україна первоцвітами»;

- марафон юних обдарувань «Україна – це ми!»;

- колаж «Україна» з дитячих малюнків;

 • он-лайн виставці-конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»;

 • он-лайн виставці-конкурсі робіт з початкового технічного моделювання ;

 • он-лайн виставці-конкурсі « Мистецтво оригамі»;

 • он-лайн виставці-конкурсі робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»;

 • акція «Прикрасимо дім в якому живемо»

       Всього вихованці Чечельницького БДЮТ, учні ЗЗСО та педагоги вибороли 56 призових місць:  39 обласних та 17 відбіркових призових місць з науково-технічної творчості, декоративно-ужиткового та художньо-естетичного напряму.

 • ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Фотозона:фауна нашої Батьківщини» - Михайленко Михайло (керівник Тетяна МИХАЙЛЕНКО);

 • ІІІ місце в обласному  конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня» - Гута Анна (Ольга ГРЕБЕНЩИКОВА);

 • І місце в обласному  фотоконкурсі «Моя Україно!» - Ковтун Домініка, учениця Рогізківського ЗЗСО (керівник Володимир ДЕНИСЮК);

 • ІІ місце в обласному  фотоконкурсі «Моя Україно!» - Крамар Дмитро, учень Каташинського ЗЗСО (керівник Наталія ТОДОРАШКО);

 • ІІ місце в обласному  фотоконкурсі «Моя Україно!» - Кирилко Софія, учениця Бритавського ЗЗСО (керівник Світлана КИРИЛКО);

 • ІІ місце в обласному  фотоконкурсі «Моя Україно!» - Заграй Даша, учениця Бритавського ЗЗСО (керівник Тамара ПОДОЛЬСЬКА);

 • І місце в обласному  фотоконкурсі «Моя Україно!» - Гарник Іванна (керівник Альона ГАРНИК);

 • ІІІ місце в обласному он-лайн  фотоконкурсі «Я і мій домашній улюбленець» - Токарчук Володимир (керівник Олеся ТОКАРЧУК); 

 • ІІІ місце в обласному он-лайн  фотоконкурсі «Ялиночка в моїй оселі» - Токарчук Володимир (керівник Олеся ТОКАРЧУК); 

 • ІІ місце в обласному  етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» - Ярославський Станіслав (керівник Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА);

 • ІІІ місце в обласному  етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - Гарник Іванна (керівник Альона ГАРНИК);

 • ІІІ місце в обласному  етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - Савчук Володимир, учень Чечельницького ЗЗСО №1 (керівник НАТАЛІЯ);

 • ІІ місце в обласному  фотоконкурсі «Моя країна - Україна!» - Токарчук Володимир (керівник Олеся ТОКАРЧУК); 

 • ІІІ місце в обласному  фотоконкурсі «Моя країна - Україна!» - Гулько Ія, учениця Чечельницького ЗЗСО №1 (керівник Лілія ГУЛЬКО); 

 • ІІІ місце в обласному  фотоконкурсі «В об’єктиві натураліста» - Гарник Іванна (керівник Альона ГАРНИК);

 • ІІІ місце в обласному конкурсі «Космос. Людина. Духовність» - Поворознюк Віталій, учень Жабокрицького ЗЗСО (керівник Сергій БУРЛАКА);

 • ІІІ місце в обласному конкурсі «Космос. Людина. Духовність» - Гарник Іванна (керівник Альона ГАРНИК);

 • ІІ місце в обласному конкурсі «Мистецтво оригамі» - Мельник Анастасія, Токарчук Володимир (керівник Олеся ТОКАРЧУК.);

 • ІІ місце в обласному конкурсі «Мистецтво оригамі»- колектив гуртка «Паперопластика» (керівник  Тетяна ЯРОСЛАВСЬКА); 

 • ІІІ місце в обласному конкурсі «Мистецтво оригамі» - Ситник Софія (керівник Олеся ТОКАРЧУК);

 • ІІІ командне місце в обласному конкурсі «Мистецтво оригамі» (керівник Світлана СИТНИК);

 • І місце в обласній виставці з початкового технічного моделювання - Токарчук Володимир (керівник Олеся ТОКАРЧУК);

 • ІІ місце в обласній виставці з початкового технічного моделювання – Токарчук Володимир (керівник Олеся ТОКАРЧУК);

 • ІІІ  командне місце в обласній виставці з початкового технічного моделювання (керівник Світлана СИТНИК);

 • ІІІ місце в обласній виставці «Знай і люби свій край», номінація «Різьблення по дереву» - Лайтан Андрій (керівник Дмитро МАКСИМЕНКО); 

 • ІІІ місце в обласній виставці «Знай і люби свій край» - Кабанюк Вадим, учень Вербського ЗЗСО (керівник  Анатолій ЗВАРАЩУК); 

 • І місце в обласній виставці «Знай і люби свій край» - Гарник Іванна (керівник Альона ГАРНИК);

 • І місце в обласній виставці «Знай і люби свій край» - Гарник Іванна (керівник Альона ГАРНИК);

 • ІІ місце в обласній виставці «Знай і люби свій край» - кравець Марина (Ольга ГРЕБЕНЩИКОВА);

 • ІІІ місце в обласній виставці «Знай і люби свій край» - Соколова Каріна (керівник Олеся ТОКАРЧУК);

 • ІІ місце в обласній виставці «Знай і люби свій край» - Гарник Артем (керівник Олеся ТОКАРЧУК);

 • ІІ місце в обласній виставці «Знай і люби свій край» - Гарник Іванна (керівник Альона ГАРНИК);

 • ІІІ  командне місце в обласній виставці «Знай і люби свій край» (керівник Світлана СИТНИК);

 • ІІ місце в обласному заочному еколого-природоохоронному конкурсі «Країна веселкова» - колектив гуртка «Ерудит» (керівник Світлана СИТНИК);

 • ІІ місце в обласному заочному еколого-природоохоронному конкурсі «Країна веселкова» - колектив учнів 3 класу Вербського ЗЗСО (керівник Тетяна МИХАЙЛЕНКО);

 • ІІ місце в заочній обласній природоохоронній  акції «Прикрасимо дім в якому ми живемо» - Олеся ТОКАРЧУК;

 • І місце в обласному конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» - Токарчук Володимир (керівник Олеся ТОКАРЧУК);

 • І місце в обласному конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» - Гарник Артем (керівник Альона ГАРНИК);

 • ІІІ місце в обласному конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» - Токарчук Володимир (керівник Олеся ТОКАРЧУК.);

 • ІІ місце в обласному конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» - Якимчук Анастасія (керівник Світлана СИТНИК);

 • ІІІ  командне місце в обласному конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (керівник Світлана СИТНИК );

 

                На підставі вище викладеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Роботу  Чечельницького Будинку дитячої та юнацької творчості щодо організації науково-технічної творчості, декоративно-ужиткового та художньо-естетичного напряму учнівської молоді у 2021-2022 н. р., вважати задовільною.

2. Нагородити грамотами педагогів Чечельницького Будинку дитячої та юнацької творчості за значний внесок у виховання  учнівської молоді, залучення її до експериментальної, науково-дослідницької, конструкторської і  технічної творчості:

 • Світлану СИТНИК – директора, керівника гуртка Чечельницького БДЮТ;

 • Олесю ТОКАРЧУК – заступника директора з НВР, керівника гуртка Чечельницького БДЮТ;

 • Альону ГАРНИК - керівника гуртків Чечельницького БДЮТ;

 • Тетяну ЯРОСЛАВСЬКУ - керівника гуртків Чечельницького БДЮТ;

 • Тетяну МИХАЙЛЕНКО - керівника гуртка Чечельницького БДЮТ;

 • Ольгу ГРЕБЕНЩИКОВУ - керівника гуртків Чечельницького БДЮТ;

 • Сергія БУРЛАКУ - керівника гуртка Чечельницького БДЮТ.

 •  

3. Керівникам загальноосвітніх закладів Чечельницької селищної ради:

 

3.1 Проаналізувати результати роботи за  напрямком науково-технічної  творчості, декоративно-ужиткового та художньо-естетичного напрямів у 2021-2022 н.р.; 

3.2 Активізувати роботу з науково-технічної  творчості, декоративно-ужиткового та художньо-естетичного напрямів у ЗЗСО Чечельницької селищної ради.

 

 

Додаток: на 3 арк. в 1 прим.

 

 

 

 

В. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту           Любов РОЄНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №1

до наказу 

№59 від 13.06.2022

 

 

 

Рейтинг навчальних закладів Чечельницької громади за участю у відбіркових та обласних масових заходах з науково - технічної творчості, декоративно-ужиткового та художньо-естетичного напрямів у 2021-2022 н. р.

п/п

Школа

Фотоконкурс «Моя Україно»

Експедиція «Моя Батьківщина -Україна»

Виставка «Новорічна композиція»

Виставка «Український сувенір»

«Країна веселкова»

Фотоконкурс «Моя  країна -Україна»

«Зіркова мрія»

Конкурс медіа «Україна починається  з тебе»

«Космос.Людина. Духовність»

Обласні мас. заходи

РАЗОМ

МІСЦЕ

1

 Бондурівський ЗЗСО

0

0

0

0

0

0

35

0

0

0

35

5

2

 Бритавський ЗЗСО

70

0

65

30

0

0

0

0

0

120

285

І

3

 Жабокрицький ЗЗСО

100

0

20

10

0

0

35

0

20

60

245

ІІ

4

 Каташинський ЗЗСО

80

0

15

0

0

0

0

0

0

60

155

4

5

 Рогізківський ЗЗСО

40

0

15

20

0

60

0

0

0

70

205

ІІІ

6

 Лузький ЗЗСО

0

0

5

0

0

0

10

0

0

0

15

6

7

 Чечельницький ЗЗСО №1

20

40

45

55

10

80

30

35

0

100

415

ІІ

8

 Чечельницький ЗЗСО №2

20

0

10

5

0

0

10

0

0

0

45

4

9

 Вербський ЗЗСО

110

0

80

15

15

55

55

0

5

100

435

І

10

 Поповогребельський ЗЗСО

20

0

10

35

0

0

30

0

0

0

95

ІІІ

11

Чечельницький БДЮТ

45

0

65

55

30

20

10

10

40

1880

2155

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №2

до наказу

№59 від 13.06.2022

 

Рейтинг навчальних закладів Чечельницької громади за участю у відбіркових та обласних масових заходах з науково - технічної творчості, декоративно-ужиткового та художньо-естетичного напрямів

у 2021-2022 н.р.

п/п

Школа

Фотоконкурс «Моя Україно»

Експедиція «Моя Батьківщина -Україна»

Виставка «Новорічна композиція»

Виставка «Український сувенір»

«Країна веселкова»

Фотоконкурс «Моя  країна -Україна»

«Зіркова мрія»

Конкурс медіа «Україна починається  з тебе»

«Космос.Людина. Духовність»

Обласні мас. заходи

1

 Бондурівський ЗЗСО

-

-

-

-

-

-

І, ІІ

-

-

-

2

 Бритавський ЗЗСО

І, ІІ-2, ІІІ-2

-

І-2, ІІ, ІІІ

  І,  ІІІ

-

-

-

-

-

ІІ-2

3

 Жабокрицький ЗЗСО

  ІІ-6, ІІІ

-

І

ІІІ

-

-

І, ІІ

-

І-

ІІ

4

 Каташинський ЗЗСО

І-2, ІІ, ІІІ-3

-

ІІ

-

-

-

-

-

-

ІІ

5

 Рогізківський ЗЗСО

І-2

-

ІІ

ІІІ-2

-

І, ІІ-2, ІІІ

-

-

-

І

6

 Лузький ЗЗСО

-

-

+

-

-

-

ІІІ

-

-

-

7

 Чечельницький ЗЗСО №1

  ІІІ-2

І-2

ІІ, ІІІ-3

І, ІІ, ІІІ-2

ІІІ

І-2, ІІ-2, ІІІ

 

ІІ-2

І, ІІ

-

ІІІ-2

8

 Чечельницький ЗЗСО №2

І

-

ІІІ

+

-

-

ІІІ

-

-

-

9

 Вербський ЗЗСО

І-3,ІІ-2, ІІІ-2

-

І-2, ІІ-2, ІІІ

ІІ

ІІ

І-2, ІІ

І-2, ІІ

-

+

ІІІ-2

10

 Поповогребельський ЗЗСО

ІІІ-2

-

ІІІ

І,ІІ

-

-

ІІІ-3

-

-

-

11

Чечельницький БДЮТ

  І, ІІ, ІІІ

-

І-2, ІІ, ІІІ

І-2, ІІ

І, ІІІ

І

ІІІ

ІІІ

І-2

І-6,

ІІ-11, ІІІ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №3

до наказу 

№59 від 13.06.2022

 

 

 

 

Таблиця нарахування балів

за підсумками відбіркових та обласних масових заходів

Місце

 

Відбіркові конкурси

Обласні конкурси

І

20

70

ІІ

15

60

ІІІ

10

50

Участь

5

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь