Вітання селищного голови Світлани ПАЛІСІКИ з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 30.09.2022 10:57

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОСВІТИ НАШОЇ ГРОМАДИ!

У  прекрасну  осінню пору  ми відзначаємо День працівників освіти – свято, коли кожен із нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання.

Своїми здобутками Ви вносите визначальний вклад у розвиток наших  міст,селищ, сіл та всієї України, формуєте нове покоління громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя та долю своєї держави.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

З повагою,

Селищний голова                                                Світлана ПАЛІСІКА