8 Травня - День пам’яті та примирення!

Дата: 08.05.2023 08:07

Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни Росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Чимало жахіть війни, які раніше асоціювалися з останнім глобальним конфліктом, стали реальністю в Україні внаслідок воєнних злочинів російської армії.

З 2014 року символом памʼяті про війну є червоний мак.

Мак визнаний у світі, як символ памʼяті за загиблими у битвах всіх попередніх часів.

В цей пам’ятний день ми вшановуємо

вічну і світлу пам'ять українських воїнів, які віддали свої життя у Другій світовій війні. Пам'ятаємо їхній подвиг і всі злочини гітлерівського режиму.

Нажаль,  сьогодні, рашизм повторює кроваві злочини Другої світової.

В зоні запеклих бойових дій,  відстоюючи суверенітет нашої Держави, віддають життя найкращі сини України. Вічна пам‘ять Героям! Герої ніколи не помруть у наших серцях!

Щодня молимося за всіх інших військових, які виборюють право бути вільними, бо Україна понад усе.

Слава Україні! Слава нації! Слава її незламним Героям!

Селищний голова                                                    Світлана ПАЛІСІКА