Музей історії села Бондурівка

Село Бондурівка має давню історію: на його території знайдено та зафіксовано трипільське поселення ІІ-ІV тис. до н.е., слов'янське поселення ІІ-V ст. н.е., козацький стан XVI-XVII ст. (історико-археологічний комплекс «Замчисько»). В селі діє музей краєзнавчого напрямку – Музей історії села Бондурівка, який створив ентузіаст, сподвижник, вчитель Василь Олексійович Коваленко. Він створював його багато років за власний кошт, без сторонньої допомоги і підтримки, а сьогодні музей має статус державного. В музеї 4 кімнати, кожна з яких присвячена певній темі і періоду існування Бондурівки.