Чечельницька громада
Вінницька область, Гайсинський район

Атестація та сертифікація педагогічних працівників

До уваги педагогів закладів освіти

Чечельницької селищної ради, які атестуються у 2025 році!

     Відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, педагогічний працівник, який атестується, може подати до атестаційної комісії в паперовій або електронній формі документи, що, на його думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення. У разі подання матеріалів в електронній формі (формат PDF, кожен документ в окремому файлі), документи надсилаються на адресу електронної пошти.

     На підставі рішення засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради протокол №1 від 27.09.2024, визначено строк та електронну пошту для подання документів педагогічними працівниками, які підлягають черговій атестації у 2025 році:

1) строк подання документів педагогічними працівниками закладів освіти Чечельницької селищної ради, які підлягають черговій атестації у 2025 році - до 20 жовтня 2024 року;

2) електронна пошта відділу  освіти, молоді та спорту Чечельницької селищної ради chechelosvita@ukr.net для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі).

3)Фото без опису

 
Графік засідань атестаційної комісії ІІ рівня у 2024-2025 н.р.

План роботи атестаційної комісії ІІ рівня у 2024-2025 н.р.

Список чергової атестації педагогічних працівників ЗЗСО у 2025 році

Список чергової атестації педагогічних працівників ЗДО у 2025 році

Список позачергової атестації педагогічних працівників ЗДО у 2025 році

Список чергової атестації педагогічних працівників ЗПО у 2025 році

Про організацію та проведення атестації педагогічних працівників, керівників підпорядкованих закладів освіти Чечельницької селищної ради у 2024-2025 навчальному році

З 01 вересня 2023 року вступило в дію нове ПОЛОЖЕННЯ про атестацію педагогічних працівників, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805 (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12. 2022 № 1169) wym-1695237477470

 

     Положення визначає порядок проведення атестації педагогічних працівників як системи заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання їхньої педагогічної діяльності.

Стаття 50 Закону України "Про освіту"

Атестація педагогічних працівників

1. Атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників.

2. Атестація педагогічних працівників може бути  черговою або позачерговою. Педагогічний працівник проходить чергову атестацію не менше одного разу на п’ять років, крім випадків, передбачених законодавством.

3. За результатами атестації визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, присвоюються або підтверджуються кваліфікаційні категорії, присвоюються педагогічні звання. Перелік кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників визначається Кабінетом Міністрів України.

{Частина третя статті 50 із змінами, внесеними згідно із Законами № 463-IX від 16.01.2020№ 1709-IX від 07.09.2021}

4. Рішення атестаційної комісії може бути підставою для звільнення педагогічного працівника з роботи у порядку, встановленому законодавством.

5. Положення про атестацію педагогічних працівників затверджує центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки.

6. Положення про атестацію педагогічних працівників, які забезпечують здобуття фахових компетентностей спеціалізованої освіти, затверджуються центральними органами виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізують державну політику у відповідній сфері.

Стаття 51 Закону України "Про освіту"

 Сертифікація педагогічних працівників

1. Сертифікація педагогічних працівників - це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника (у тому числі з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання), що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

2. Сертифікація педагогічного працівника відбувається на добровільних засадах виключно за його ініціативою.

3. Формування та забезпечення функціонування системи сертифікації педагогічних працівників здійснює центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Процедуру сертифікації педагогічних працівників здійснюють спеціально уповноважені державою установи, положення про які затверджує Кабінет Міністрів України.

4. За результатами успішного проходження сертифікації педагогічному працівнику видається сертифікат, який є дійсним упродовж трьох років. Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження атестації педагогічним працівником.

5. Педагогічні працівники, які отримують доплату за успішне проходження сертифікації, впроваджують і поширюють методики компетентнісного навчання та нові освітні технології.

Педагогічні працівники, які мають сертифікат, можуть залучатися до проведення інституційного аудиту в інших закладах освіти, розроблення та акредитації освітніх програм, а також до інших процедур і заходів, пов’язаних із забезпеченням якості та впровадженням інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти.

6. Положення про сертифікацію педагогічних працівників розробляються центральними органами виконавчої влади, до сфери управління яких належать заклади освіти, та затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь