Обгрунтування закупівель

ОБГРУНТУВАННЯ  технічних та якісних характеристик закупівлі вугілля кам’яного, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови К МУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних  характеристик закупівлі дров паливних твердих  порід,  розміру бюджетного  призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється  на  виконання  постанови  КМУ № 710  від 11.10.2016  «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі вершкове масло, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі молоко пастеризоване жирністю не менше 3,2%, сметана 20% жирності, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі сир кисломолочний, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предме та закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі м’ясо (філе курки), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі риба морожена «Хек» розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі овочі та фрукти (буряк, морква,цибуля,капуста качанна,яблука) розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівля борошно, крупи розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі дров паливних твердих порід, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості  предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від  11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі дров  паливних твердих порід, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі дизельного палива, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

ОБҐРУНТУВАННЯ  технічних та якісних характеристик закупівлі  код ДК 021:2015г 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (помідори, огірки, банани, лимони), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі м’ясо (філе та гомілка курки),  розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі