Увага! Нові тарифи!

Про коригування тарифів

на централізоване водопостачання та водовідведення.

Відповідно до Закону України «Про житлово – комунальні послуги», ст. 28, 52, 59 Закону України» Про місцеве самоврядування в Україні» постанови Кабінету Міністрів України  від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», Наказу Мінрегіону від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Поряду розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, рішенням виконкому Чечельницької селищної ради від 24 червня 2024 року№162 «Про внесення змін до рішення виконкому Чечельницької селищної ради від 24 квітня 2024 року №91 «Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» встановлено економічно обґрунтовані тарифи витрат на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для КП «Чечельникводоканал».

Виходячи із вищевикладеного дирекція КП «Чечельникводоканал» інформує про те, що вищезазначеним рішенням виконкому Чечельницької селищної ради з 01.08.2024 р. вводяться нові тарифи для населення, а саме:

• централізоване водопостачання – 38,00 грн./м3   з (ПДВ);
  • централізованого водовідведення – 29,00 грн./м(з ПДВ);

Крім цього згідно чинного законодавства встановлено споживання на домогосподарство води на одну особу без лічильника згідно чинного законодавства 4мза місяць.

01.07.2024 р.

Дирекція КП «Чечельникводоканал»