Оголошення

Чечельницька селищна рада, розробляє Стратегію розвитку Чечельницької територіальної громади на 2022 - 2030 роки (далі - Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є збір пропозицій з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проєктів, поданих нашими активними громадянами, буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Чечельницької територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проєктні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа;

2. Термін реалізації проєкту - не більше як 3 роки (2022- 2024 роки);

3. Бажано, щоб подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території;

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту;

5. Проєктна ідея має бути представлена у формі Картки технічного завдання, що додається посилання на картку

6. Проєктна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Чечельницькоїї територіальної громади, що додається посилання на завдання стратегії

7. Проєктна ідея має бути надіслана не пізніше 28 грудня 2021 року, до 17.00 год.

Заповнені форми надсилайте на e-mail chechselrada@i.ua з поміткою «Проєкти до Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, за телефоном: 0960744299