Лузька початкова школа

Фінансування                                   Державний бюджет

Ліцензія

СЕРТИФІКАТ

CERTIFICATE ПРАВОМІРНОСТІ ПРОВАДЖЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УСТАНОВА «ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА РАДА З ПИТАНЬ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ТА АТЕСТАЦІЇ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ» Комунальний заклад «Лузька середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чечельницького району Вінницької області» (ідентифікаційний код 26285589, вул. Миру, 1, с. Луги, Чечельницький район, Вінницька область, 24820) з ліцензованим обсягом: початкова освіта - 80; базова освіта -120 . Підстава: Розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації від « 27 » березня 2018 р. № 242

Начальник В. Якимчук

Короткі історичні  відомості

Вперше  школа в  Лугах  виникла  в1865  році.

В  той  час  в  селі  проживало 3294  жителі.  Навчалися  в   церковно- приходській  школі  25  учнів.  Ходили   діти  до  школи  лише  кілька  тижнів--  від  закінчення  робіт  і  до  наступання  морозів.

В  1871 році  в  селі  було  засноване  народне  училище.  В  ньому  навчалося  49 хлопчиків  і  13  дівчаток.

Закінчили  повний  курс  навчання  лише  4  хлопчики.  Їх  вчила  вчителька Ольга  Никифорівна  Бернасовська.

Школа  грамоти  існувала  в  селі  з  1897  року.  З  1899  року – у власному  приміщенні. В  1913  році в селі Лугах     проживало 5642  жителі.  В  селі  було  дві  початкові  школи.  Діти  навчалися  5  років.  Навчалось  в  школі  80  учнів,  з  них  72 хлопчики і  8  дівчаток.  Складали  екзамени  двом  особам:  повітові  та  інспекторові. Навчали  їх  два  вчителі. З 1941 р. в  селі   існує  дві  школи:

Старо –Лузька - семирічна;

Слободо – Лузька – семирічка.

В  обох  школах  навчалося  600 учнів.  Їх  навчали 35 учителів. В  1952 році  Слободо  --  Лузька  школа  стала  середньою. В  1962 році  за  рахунок  колгоспу  споруджено  нове  нетипове  приміщення  на  5  класних  кімнат.  Пізніше  до  нього  добудували  ліве  крило  на  3 класних  кімнати,  а  потім  праве крило  на  4 класних  кімнати. У  1971 році Старо  -  Лузьку  і  Слободо -  Лузьку  школи  об*єднали  в  Лузьку   середню  школу,  в  якій   стало  навчатися  457  учнів. Навчали  їх  28  учителів.

Забезпечення  харчуванням.                         Місцевий бюджет

Творчий  потенціал                                       «Застосування  сучасних  інноваційно-  освітніх  технологій

як  умова  формування  навчально-пізнавальної  та

дослідницької компетентностей  учнів»

Площа  закладу,  його  території –1,9 га

СТАТУТ ЗАКЛАДУ

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

Результати   моніторингу   якості  освіти за  2023-2024 н.р.

Структура та органи управління закладом

Кадровий склад вчителів закладу (оновлено02.10.2023р.)

Освітні програми, що реалізуються в закладі (оновлено 11.09.2023р.)

Територія обслуговування, закріплена за закладом: село Луги Гайсинського р-ну Вінницької обл.

Фактична кількість учнів закладу (оновлено 02.10.2023р.)

Мова освітнього процесу: українська

Наявність вакантних посад: відсутні

Матеріально-технічне забезпечення закладу (оновлено 02.10.2023р.)

Річний звіт про діяльність закладу

Протокол загальних зборів

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами: відсутні

Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти