Профільне законодавство щодо проведення конкурсу

Конституція України

Закон України «Про захист економічної конкуренції»

Закон України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"

Закон України "Про відходи"

Закон України «Про благоустрій населених пунктів»

Закон України "Про житлово-комунальні послуги"

Закон України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку"

Закон України "Про об єднання співвласників багатоквартирного будинку"

Закон "Про місцеве самоврядування в Україні"

Постанова Кабінету Міністрів України № 1173 від 16.11.2011 року «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів»

Постанова КМУ № 1070 від 10.12.2008 р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів»

Постанова КМУ № 1521 від 11.10.2002р. "Про реалізацію Закону України "Про об єднання співвласників багатоквартирного будинку"

Постанова КМУ № 484 від 20.05.2009р. "Про затвердження Типового договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд"

Постанова КМУ № 631 від 21.07.2005р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг»

Наказ Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005р. № 60 "Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг"

Наказ Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016р. № 150 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку"