Привітання голови з Днем визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2018 06:29

Фото без описуШановні чечельничани, дорогі ветерани, учасники Другої світової війни!

Величезною трагедією ця війна стала для нашої країни, яка внаслідок ворожої окупації втратила п’яту частину свого населення і залишилася майже вщент зруйнованою. Саме на українській землі відбулися одні з найзапекліших та найбільш кровопролитних битв із ворогом.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи нашу землю від нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Вічна пам’ять героям минулих поколінь, полеглим на полі битви. Вічна слава нинішнім захисникам України і мирного неба над нашими містами і селами.

Бажаю всім жителям Чечельниччини здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна чечельницька земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З шаною, Світлана Палісіка - голова Чечельницької селищної ради