В ніч на Івана, на Купала

Дата: 10.07.2018 06:30

Фото без описуЧарівне  свято  Івана-Купала люблять  у Чечельнику і  дорослі, і  малі. Тому щороку  на  селищному  стадіоні  завжди  весело, гамірно і велелюдно. Не  стало  винятком  і  цьогорічне  святкування.

Було на  святі  все: і хороводи, і веселощі, і атракціони, і фотозона, і святкова  торгівля. Вже  традиційним  конкурсом  стало  вилізання  на  «лисий»   стовп.  Хлопці  та  чоловіки  намагалися  зірвали  брезент,  прив’язаний  на  вершечку.  Не  обійшлося  і  без  святкової  марени,  яку  обривали  для  хорошого  врожаю  господині.

Мелодії  купальських  пісень  звучали  допізна, а молодь  ще  довго  розважалася  на  святковій  дискотеці.

Свято,  яке  повернуло  всіх  присутніх  у  чарівний  світ  купальського  дійства, залишило  в  кожного  почуття  піднесення,  любові  та  радості  до  життя!

За  підтримки  селищної  ради та ініціативи  працівників  культури,  всі  постарались  на  славу,  аби  відзначення  улюбленого  народного  свята,  запам’яталося  глядачам  і залишило  після  себе  чудові  враження  і  емоції.