Привітання голови селищної ради з Днем працівника природно-заповідної справи

Дата: 07.07.2018 06:59

Фото без описуШановні працівники природно-заповідної справи!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Це свято небайдужих людей, які прагнуть зберегти природу і для яких її збереження стає справою життя.

Завдяки вашим зусиллям та досвіду, ініціативності та творчій думці, доброті та дбайливому ставленню до природи буде не лише  збережено, а й забезпечено подальший розвиток природно-заповідного фонду Чечельниччини.

Охороняючи рідкісні рослини, ми охороняємо природу, а зберігаючи природу як основу нашого буття, ми бережемо країну.

У цей святковий день бажаю всім вам здоров’я та щастя, родинної злагоди і достатку, нових професійних успіхів у справі збереження природи!

З повагою: Чечельницький селищний голова - Світлана Палісіка