ФОТОКОНКУРС “CAPTURE AND SHARE”

Дата: 20.05.2018 07:12

Фото без описуЗапрошуймо всіх охочих до участі у Вінницькому Обласному фотоконкурсі « Capture and share»

Метою  конкурсу є відзначення та популяризації краси Вінницької області (її архітектури, природи , культури та традицій). Кінцевим результатом конкурсу стане створення книги – фотоальбому та його поширення.

Будь ласка, перегляньте інформацію нижче, що стосується термінів,  категорій та участі у фотоконкурсі. У разі виникнення додаткових питань та за більш детальною інформацією звертайтесь до Завідувача Центру промоції та зовнішніх зв’язків – Саволюк Аліни за телефоном: +380937984029 або email:centr-promo@ukr.net.

ТЕРМІНИ:

Фотоконкурс розпочинається 14 травня 2018 року і закінчується 15 липня 2018 року о 23:59:00 .

КАТЕГОРІЇ:

– Історія та архітектура: міський дизайн, міські пейзажі та історичні пам’ятки.

– Культура та громада: люди, гастрономія, мистецтво, музика, місцеві заходи (фестивалі, традиції)

– Природа та рекреаційні зони: ландшафт, дика природа, парки та рекреаційні зони.

Кожен учасник може подати до двох / трьох фотографій на одну категорію на загальну суму шість / дев’ять фотографій.

За детальною інформацією пройдіть за посиланням: http://sg.vn.ua/fotokonkurs-capture-and-share/