Привітання селищного голови з Днем працівників лісу

Дата: 16.09.2018 08:33

Фото без описуТрадиційно в третю неділю вересня відзначають своє професійне свято лісівники – День працівників лісу.

Шановні працівники лісового господарства Чечельниччини!

Лісове господарство України – завжди було і залишається пріоритетною складовою народногосподарського комплексу держави, основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища. Ліс – це безцінний дар. Його збереження та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства.

Від усієї душі щиро вітаю всіх працівників лісового господарства Чечельниччини та ветеранів галузі з професійним святом! Миру вам та вашим сім’ям. Нехай добробут та щастя наповнять ваші родини, міцного здоров’я вам, благополуччя і віри, наснаги та нових трудових звершень.
З повагою, голова Чечельницької селищної ради Світлана Палісіка