Великодній тиждень в ДНЗ «Веселка»

Дата: 18.04.2018 09:56

Великоднє свято – найсвятіше, пов'язане із воскресінням Ісуса Христа. Цього урочистого дня ми шануємо наші традиції та вітаємо один одного словами: «Христос Воскрес! - Воістину Воскрес!». До свята старанно готувалися й наші дошкільнята: протягом Великоднього тижня вони вивчали і читали святкові вірші, розповідали про Великодні приготування вдома, створювали

власні малюнки на святкову тематику, розмальовували та розписували яйця, грали у Фото без описународні ігри, цікаво проводили час.

Особливістю цього тижня стало створення «Великоднього дива» –  святкові композиції, колективні роботи дітей та батьків, дизайнерські творчі композиції виготовлені умілими руками педагогів та батьків  закладу.

В групах «Дзвіночок», «Волошка», «Соняшник» та «Калинка»  були проведені святкові Великодні розваги. Дошкільнята мали можливість ознайомитися з українськими народними традиціями, особливостями створення крашанок та писанок. Найбільше їм сподобалися народні ігри та хороводи. Діти із захопленням виконували веснянки, гаївки, хороводи та таночки.

Ось таким яскравим, цікавим та незабутнім відбувся Великодній тиждень в ДНЗ «Веселка».