“Зелена оаза серед снігу - це просто” - впевнені у ДНЗ “Веселка”

Дата: 26.03.2018 11:27

Зазвичай весни хочеться задовго до її приходу – коли морози не відступають і йде сніг. Але якщо для багатьох бажання залишаються просто бажаннями, то для вихованців дошкільного навчального закладу «Веселка» вони втілюються в життя.

В лютому – березні цього року, в кожній віковій групі був оформлений «Город на підвіконні», який сприяв формуванню навичок пошуково-дослідницької діяльності,природничо-екологічному, трудовому вихованню дітей. Зелені листочки на гілочках смородини, берези, вишні – це звичне для наших дітей явище народження живої рослини. А от фігурки звірів з усміхненим «обличчям», зроблені з пророслих зерен злаків, дослідницька станція – це уже маленьке диво. Здається: все просто – змішали насіння з тирсою, надали форму, розмалювали, і усі справи. Тільки поливати не забувай: усе проросте і зазеленіє. Але від намірів до діла, як відомо, буває, дуже довгий шлях. Паростки розсади чорнобривців та тюльпанів, які виросли на підвіконні, були гарними подарунками для матусь на весняному святі. Городи на підвіконні – улюблене місце дітлахів. Вони не лише споглядають, а й доглядають за своїми городами та маленькими квітниками. А ще – мають до столу свіжу цибулю. Усі дуже старалися, і в результаті отримали і красиве, і корисне.