Благоустрій – справа не одного дня і не однієї людини

Дата: 25.04.2018 11:27

Фото без описуБлагоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота Чечельника – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це показник рівня участі селищної громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту.

Благоустрій – справа не одного дня і не однієї людини, а щоденна праця і стосується кожного чечельничанина. Останніми квітневими днями на центральній площі селища йде висадження квітів та очищення фонтану від осінньо-зимового бруду. Адже місце біля фонтану – одне з найулюбленіших місць відпочинку в літні дні!

Просимо громадян, керівників підприємств, установ та організацій селища підтримувати у порядку ті території, за які Ви несете відповідальність і дотримуватись Правил благоустрою, забезпечення чистоти, дотримання тиші в громадських місцях на території селища.