Основне правило в футболі (і в житті також)- "А що там показує табло?"

Дата: 26.03.2018 11:48

Фото без описуПроаналізувавши 2017, в першу чергу хочу подякувати всім тим, хто підтримував, всім тим, хто не мішав і навіть тим, хто хотів переорати стадіон на городи. Це означає, що ми на вірному шляху, а позиція деяких "помічників" навіть додає спортивної злості.

Рішенням районної ради на 2018 рік виділено 160 тисяч грн на придбання сучасних тренажерів та турніків. Встановлення та облаштування тренажерного містечка будемо робити всі разом. На сесії селищної ради передбачено виділення коштів на освітлення, відеонагляд. Хтось скаже, що я невиліковний оптиміст. Скажу зразу, що я реаліст. Як будь який футболіст плакати не звик. Основне правило в футболі (і в житті також)- "А що там показує табло?" Тому своє життєве кредо намагаюсь передати всім оточуючим, а особливо своїм юним вихованцям. Їм зараз непросто орієнтуватись в так званому "українському" футболі, коли в збірній України вже грають бразильці, а чемпіонати (починаючи з районних) з футболу перетворилися на розборки фермерів, депутатів,олігархів. Колись кожен поміщик тримав для розваг "потешные войска" і час від влаштовували для себе показні бої. Така ж ситуація і в футболі на території України (українським футболом це назвати не можу).Федерація футболу ситуацію не в змозі контролювати. Про дитячий футбол там ніхто не згадує. Тільки чекають поки батьки продадуть останнє, щоб їхню дитину прийняли в так звані дитячо-юнацькі клуби. А коли вони взнають справжню ціну (клубні куртки, рюкзаки, кепки, поїздки і т.д.) забирають дитину. І тоді нам тренерам боляче дивитись на своїх вихованців, яким в дитячому віці ми говорили, що в клубах грають кращі. Діти виростають і вже вони нам кажуть, в ці "казочки" вже не вірять, бо знають що грають в команді ті, у кого батьки з грішми, навіть якщо іхні діти з третього разу по м’ячу попадають. Змінити всього ми не зможемо, але будемо робити все, щоб життя в Україні змінювалось на краще, щоб наші дії, особливо якщо це стосується дітей, не були популістичними.