Трьом першим класам Чечельника подарували плазмові телевізори

Дата: 01.09.2018 13:19

Фото без описуПершого вересня у школах Чечельника пролунав перший дзвоник, який розпочав новий навчальний рік.

Цього дня на святі лунали українські пісні, діти розповідали вірші. Першачки знайомилися з шкільними Новими класами та отримували щирі вітання від школярів, вчителів, своєї рідні, батьків та запрошених гостей.

Святковий день не обійшовся також без подяк і подарунків. У школах №1 і №2 Чечельника на лінійках приурочених Дню знань була присутня голова Чечельницької селищної ради Світлана Палісіка. Світлана Андріївна від селищної ради, на виконання вимог і реалізації завдань програми Нова українська школа, подарувала кожному першому класу плазмові телевізори. Усім, хто розпочав новий навчальний рік, голова селища побажала наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів.