Увага! Нові тарифи!

Дата: 17.12.2018 13:44

Фото без описуКП «Чечельник-комунсервіс» повідомляє своїх споживачів по смт. Чечельник, що згідно з рішенням 28 сесії Чечельницької селищної ради 7 скликання від 13.12.2018 р. встановлено нові тарифи для КП «Чечельник-комунсервіс» на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивезення ТПВ, що надаються населенню, а саме:

• тариф на послугу з централізованого водопостачання     –          13,00 грн./м3;
  • тариф на послугу з централізованого водовідведення     –          13,00 грн./м3;
  • тариф на вивезення твердих побутових відходів              –          75,00 грн./м3.

(10,00 грн./міс./1 людини)

Детальна інформація про:

• загальний розмір економічно обгрунтованих тарифів;
  • структура економічно обгрунтованих тарифів;
    (плановані витрати за елементами, прибуток, податки);
  •  обґрунтування причин зміни тарифу (зазначення розміру діючого тарифу та відсотка відшкодування затвердженим тарифом собівартості, планового економічно обґрунтованого тарифу, дати, коли тариф востаннє переглядався, причин перегляду тарифу, зазначення відсотка зростання основних складових тарифу (заробітної плати, електроенергії, паливо-мастильних матеріалів), визначення відсотка підвищення тарифу тощо);
  • інша додаткова інформація;
  • законодавчі акти, регулюючі господарську діяльність підприємства - знаходиться на сайті Чечельницької селищної ради http://chechelnik.selrada.org.ua/ в розділі «Комунальне підприємство». Пункти: Проект коригування тарифів КП "Чечельник-комунсервіс" та Законодавство діяльності комунального підприємства (вода, водовідведення, ТПВ).

Адміністрація КП «Чечельник-комунсервіс»