Сесія Чечельницької селищної ради: двічі за чотири дні

Дата: 11.05.2018 14:07

На позачергову 22 сесію Чечельницької селищної ради 7 скликання, що відбулася 7 травня, було винесено 2 питання: «Про ситуацію, яка склалася в КП «Чечельник-комунсервіс», у зв’язку з прийняттям рішення 21 сесії Чечельницької селищної ради 7 скликання від 04.05.2018 року № 458 «Про заключення контракту з керівником КП „Чечельник - комунсервіс”» та «Про надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою …».

Нагадаємо, що на 21 сесії більшість голосів на посаду директора комунального підприємства серед трьох кандидатів набрав Олексій Вронський.

Як і на попередньому, так і на цьому засіданні, були присутні працівники КП «Чечельник-комунсервіс», але ще в більшому складі. За власним волевиявленням вони підтримували попереднього керівника Анатолія Боднара.

Зважаючи на всі «за» і «проти», депутати селищної ради вирішили не скасовувати рішення № 458.

Тож до обов’язків директора КП «Чечельнинк-комунсервіс» з 5 травня 2018 року приступив Вронський Олексій Костянтинович.