"Веселка" проводжала до школи своїх маленьких випускників...

Дата: 08.06.2019 08:06

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі. 29 та 30 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців груп «Калинка» та «Соняшник» - майбутніх школяриків, яких в цьому році – 46. Зусиллями педагогічного колективу та батьків організовано цікаве та змістовне свято, яке запа¬м'ятається малечі надовго та зали¬шить добрі спогади про час перебування у нашому садочку. Випускники, які парами урочисто ввій¬шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук¬нях, хлопці, як справжні кавалери, - у кра¬ватках. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.Під час свята  маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Вони пообіцяли ніколи не забувати  садочок.     Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а  головне - здорових дітей, - дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.  З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася директор дитсадка Шевчук Н.А., вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. Наталя Анатоліївна вручила  кожному випускнику дипломи  про дошкільну освіту. А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами    на очах. Ці сльози були на очах у вихователів Галятовської І.О., Мураховської Т.П., Гарник Я.В. та Головатюк М.А., бо саме їх малята вирушали у великий світ. Батьки благословили своїх дітей запашним короваєм та українськими рушниками. В кінці свята з Молодіжної площі діти відпустили в повітря кульки зі своїми "мріями на майбутнє", з надією, що  всі вони збудуться!!!  …Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!