9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв

Дата: 09.11.2019 06:44

Фото без описуДорогі працівники культури Чечельника, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щиро вдячні вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Світлана Палісіка, голова Чечельницької селищної ради