Самоврядовці відзначили День місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 17:17

Квіти, теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні поздоровлення. Усе це відбувалося 6 грудняу  сесійній залі Чечельницької РДА, де пройшли урочистості та святковий концерт напередодні професійного свята народовладдя – Дня місцевого самоврядування.

Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування району.

З вітальним словом до присутніх звернулися керівники району Сергій П’яніщук та Віталій Савчук.

Також колег привітала Чечельницький селищний голова Світлана Палісіка.

Жодне свято в районі не проходить без приємної місії нагородження. Цього дня серед великої когорти нагороджених стали працівники селищної ради.

Вітальна святкова програма супроводжувалась чудовими художніми номерами, підготовленими працівниками районного будинку культури.