Разом зробимо наш Чечельник чистішим

Дата: 19.02.2020 19:03

Весна ще не вступила у свої права, але погода у лютому сприяє прибиранню вулиць та інших об’єктів від накопиченого за осінь-зиму сміття, тому працівники КП «Чечельник-Комунсервіс» та його директор Сергій Роєнко, спільно з селищною радою, розпочали організоване зачищення селища Чечельник.

Як наслідок, останніми днями комунальники прибрали узбіччя та пішохідні доріжки по вулиці Паркова.

19 лютого робоча сила була направлена на місцеве кладовище, технікою і паливом для прибирання святого місце допомогли Іван Козбан та Роман Гончаренко.

Також у ці дні розпочалось прибирання території цукрозаводського пляжу, за участі працівників ПП МТС - директор Валерій Гуренко.

До прибирання, за сприяння Олени Котенко - директора Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ, залучаються тимчасово безробітні. Також прибиранням займаються працівники з благоустрою селищної ради.

Враховуючи наведене, голова Чечельницької селищної ради Світлана Палісіка висловлює щиру подяку всім небайдужим та учасникам за проведення благоустрою.

Разом зробимо наш Чечельник чистішим.

Фото без опису Фото без описуФото без опису