Хочеш змінити світ — почни з себе !

Дата: 05.03.2020 16:43

Фото без описуЗ метою забезпечення належного санітарного стану вулиці, покращення стану навколишнього середовища та впорядкування об’єктів і територій загального користування, 4 березня жителі вулиці Заводська (у районі колишнього цукрозаводу), почали санітарне прибирання занедбаної території біля магазину — видалили чагарники, бур’яни та очистили їх від непотребу.

Також напередодні вирішили прибрати прилеглі території до своїх будинків жителі вулиці Ольшевського.
 «Щиро дякую цим небайдужим людям. Хочу, щоб усі свідомі чечельничани дбали про чистоту населеного пункту, в якому живуть.

Фото без описуАдже самотужки влада не зможе вирішити цю проблему — потрібна неабияка підтримка громади. Лише об’єднання зусиль принесе позитивний результат. Це також і небайдуже ставлення до оточуючого середовища кожного із нас, це і сприяння у вихованні охайності  та потреби особистого бажання у збереженні природи, прищеплення моральних цінностей безпосередньо у своїй сім’ї» - повідомила Чечельницький селищний голова

Світлана Палісіка, дякуючи свідомим жителям селища Чечельник.
Пам’ятаймо, що чисто не там де прибирають, а там, де не смітять. Спільними зусиллями зробимо наш Чечельницький край чистим і мальовничим.