Привітання Чечельницького селищного голови Світлани Палісіки з Днем землевпорядника

Дата: 14.03.2020 08:26

14 березня - День землевпорядника!

Шановні землевпорядники Чечельниччини! Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, дбає про її сьогодення і майбутнє!

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбові країни – її землі. Адже, землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально й ефективно.

У день вашого професійного свята прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!

Світлана Палісіка, голова Чечельницької селищної ради