Привітання Чечельницького селищного голови Світлани Палісіки з Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2020 08:32

Фото без описуЩиро вітаю людей, які віддали себе на служіння рідній землі, з Днем українського добровольця!

Це свято героїв, котрі в скрутний для держави час стали на захист суверенітету та територіальної цілісності України. З самого початку збройного конфлікту, разом зі збройними силами стояли добровольчі батальйони, які зуміли зупинити ворога. Сьогодні велика частина добровольців продовжує захищати Батьківщину вже у лавах української армії. Своїми героїчними вчинками та самовідданою службою вони постійно доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя.

Дякую вам за ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для країни час стати до оборони Батьківщини! Україна й досі пересвідчується, що ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

У цей день я бажаю міцного здоров’я, життєвої сили, залізної витримки у найскладніших ситуаціях, мудрих рішень та нових перемог!
Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

Світлана Палісіка, голова Чечельницької селищної ради