Звернення Чечельницького селищного голови Світлани Палісіки щодо карантину

Дата: 20.03.2020 07:09

Шановні мешканці Чечельника!

Фото без описуПопереду у нас не простий карантинний період, який просто необхідний, аби зменшити ризик зараження новим вірусом COVID-19 та вберегтись від контакту з його ймовірними носіями. На жаль, людина може бути носієм вірусу ще до того, як у неї проявляться перші симптоми хвороби.

Тому прошу вас не ігнорувати інформацію про профілактику та обмежувальні заходи щодо поширення коронавірусу та з усією відповідальністю поставитися до власної безпеки та безпеки ваших рідних. Скоротіть живе спілкування  - на щастя, зараз бачити один одного можна завдяки відеозв’язку та обмінюватись інформацією телефоном.

Аби запобігти масовому зараженню оголошено карантин до 3 квітня 2020 року, а особам, які нещодавно відвідували регіони поширення COVID-19 рекомендується самоізолюватись на термін не менше 14 днів.
Самоізоляція виключає будь-які ситуації тісного та тривалого контакту з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані меншій 1 метра), участь у публічних заходах, релігійних відправах, перебування у колективі, користування громадським транспортом тощо.

Шановні чечельничани, прошу:
•    регулярно обробляйте руки спиртовмісним засобом, або ретельно мийте їх з милом;
•    тримайтеся на відстані не менше одного метра від людей, які кашляють або чхають;
•    по можливості, не чіпайте руками очі, ніс та рот;
•    дотримуйтесь правил респіраторної гігієни: прикривайте рот або ніс згином ліктя, або серветкою при кашлі та чханні. Використану серветку потрібно одразу ж викинути.
•    При підвищенні температури, появі кашлю та утрудненню дихання не відкладайте звернення за медичною допомогою. За номером телефону – 103 вас проконсультують та направлять, у разі потреби, спецавтомобіль невідкладної допомоги.
Дотримуйтесь рекомендацій! Бережіть себе! Будьмо здорові та самовідповідальні!