Привітання Чечельницького селищного голови з Великоднем римо-католиків Чечельника

Дата: 12.04.2020 08:35

Фото без описуДОРОГІ РИМО-КАТОЛИКИ ЧЕЧЕЛЬНИЧЧИНИ!

12 квітня величне свято, якого чекають усі віряни - Воскресіння Христове. прийміть щирі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Яку велику надію несуть ці слова для кожної людини! Хай кожен із вас відчує себе, огорнутим безмежним милосердям Бога, котрий низько схиляється над нами і бере на себе наш гріх.

Хай цей Великий день дарує усім здоров'я, щастя, любов та непохитну віру, а величальні Великодні дзвони наповнять земною радістю ваші серця і дарують мир нашій землі і кожній родині.

Світлана ПАЛІСІКА, голова Чечельницької селищної ради