Прибирання селища не має пори року

Дата: 29.04.2020 14:45

Для працівників Чечельницької селищної ради з благоустрою у будь-яку пру року і при будь-якій погоді знайдеться робота, пишуть на сайті "Чечельницький вісник".

Їх можна побачити й на зачищенні доріг та алей, на висаджуванні та просапуванні клумб, прибиранні місць загального користування, побілці бордюрів і дерев. Загалом там, куди їх попросить йти голова селища Світлана Палісіка.

Наразі у селищній раді працює п’ять осіб з благоустрою та одна людина на громадських роботах з центру зайнятості.

Варто відзначити, що ці тендітні жінки – Інна, Ірина та Зіна, не зважаючи на важку працю, завше усміхнені. Фотографуватись не сильно люблять, як і спілкуватись, адже завше у праці.
Працівниця Іра, сказала: «Нелегко, звичайно. Але і самій приємно стає після зробленого. Адже ми робимо наш Чечельник гарнішим і привітнішим, як для чечельничан так і гостей селища. Та і роботу завше маємо».