День вишиванки 2020

Дата: 21.05.2020 13:40
Кількість переглядів: 1959

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг.
       День вишиванки - свято, покликане  сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.
       В 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня.
       Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу.

Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Чудового всім настрою та різнобарвних вражень!

З повагою, -

колектив Чечельницького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області