Народний депутат відвідав "Калинку"

Дата: 14.06.2020 17:00

12 червня, у рамках робочого візиту, депутат Верховної Ради України Геннадій Вацак відвідав Чечельниччину.

Свою робочу поїздку народний депутат розпочав з ознайомлення з проблемами селища та розповів про можливі шляхи їх вирішення. Враховуючи зайнятість депутата, візит був недовготривалий, проте змістовний, плідний та насичений.

Геннадій Анатолійович зустрівся з колективом ЗДО «Калинка», який отримав подарунок - дитячу меблеву стінку в одну вікову групу.

- У ході візиту, Геннадій Анатолійович наголосив, що по закінченню карантину, аналогічні зустрічі проводитиме з виборцями й надалі, адже вони допомагають достеменно вивчити проблемні питання громади, - розповіла Чечельницький селищний голова Світлана Палісіка.

Про свій візит у дитячу установу Чечельника, народний депутат на своїй сторінці у Фейсбук написав: «Затишний та теплий Світ Дитинства  створено у комунальному закладі дошкільної освіти ясла-садку "Калинка" Чечельницької селищної ради. Про це говорить кожен куточок закладу!!! Досвідчений та знаючий свою справу колектив. Приємно було познайомитися та поспілкуватися. Охайний, чистий заклад, всюди відчувається любов до дітей та турбота. Переконаний, що тут діткам надзвичайно комфортно та вони в надійних руках. Для покращення комфортних умов подарував "Калинці" комплект меблів. ЩАСТИ ВАМ, "КАЛИНКО"»».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)