Зимові свята в ДНЗ «Веселка»!

Дата: 19.12.2017 16:37

Взимку чимало свят, яких з нетерпінням чекають діти, 19 грудня - це День Святого Миколая.

Зимового Миколая з давніх-давен відзначали особливо врочисто. Вважалося, що він захисник усіх бідних та знедолених. Та найбільше його пошановують діти, для яких він є почесним охоронцем. Діти свято вірять в існування цього доброго захисника. 19 грудня Святий Миколай завітав і до нашого дошкільного закладу.

Святково вдягнені діти зібрались у залі, щоб зустріти Миколу Чудотворця. Який  вже  традиційно приходить з артистами  районного будинку культури. Голосно лунали пісні, дітки декламували вірші, танцювали веселі таночки, запальна музика зібрала дітей в танцювальне коло. Миколай почув щирі дитячі слова подарував їм  ялинку та солодощі.

Напередодні свята 33 дошкільнят отримали в  подарунок  гарні іграшки . Потішила  малят ПП Гончарова Оксана Василівна, яка  традиційно вже декілька років поспіль проводить благодійну акцію «Подаруй дитині свято», навіть змінивши місце проживання.

Вихованці ДНЗ вдячні Оксані Василівні за  благочинність, доброту та щирість.