Відбувся суботник

Дата: 22.04.2021 20:10

В Чечельнику відбувся суботник з упорядкування території

Разом із сонячною погодою та весняним настроєм прийшов і час попрацювати на свіжому повітрі. Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити селище чистішим і привабливішим.

Сьогодні, 22 квітня, із завзяттям та бажанням прибрати у власному домі до роботи приступили працівники селищної ради, комунального господарства та інших організацій.  Озброївшись гарним настроєм та бойовим духом,  взявши необхідний інвентар, під гаслом – «Почни з себе! Зроби свою вулицю чистою та затишною!»  всі дружно взялись за роботу. В результаті активної праці, за декілька годин, навели чистоту і порядок.