26 квітня – День Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2021 11:27

Сьогодні виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела  до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті.

Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Вона спричинила забруднення навколишнього середовища  на довгі роки. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Проте найголовніше - трагедія забрала та покалічила людські невинні життя.

Чорнобиль — це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків-ліквідаторів. Завдяки їх самопожертві аварія стала символом жертовності в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Священна пам’ять про всіх, хто боровся зі страшною трагедією і її гіркими наслідками. Пішли у вічність незлічені жертви цієї аварії. Їхній подвиг навічно залишиться в нашій пам’яті.

Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

З повагою,

селищний голова                           Світлана ПАЛІСІКА