26 квітня – День Чорнобильської трагедії
Сьогодні виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті.
Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Вона спричинила забруднення навколишнього середовища на довгі роки. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Проте найголовніше - трагедія забрала та покалічила людські невинні життя.
Чорнобиль — це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків-ліквідаторів. Завдяки їх самопожертві аварія стала символом жертовності в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Священна пам’ять про всіх, хто боровся зі страшною трагедією і її гіркими наслідками. Пішли у вічність незлічені жертви цієї аварії. Їхній подвиг навічно залишиться в нашій пам’яті.
Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.
Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!
З повагою,
селищний голова Світлана ПАЛІСІКА