Світлого Великодня!

Дата: 30.04.2021 11:11

Дорогі земляки!

Наближається одне з головних та найсвітліших свят для православних людей –Великдень! Світле Христове Воскресіння – це свято перемоги Сина Божого, наповнене загальною радістю і душевним теплом. Нехай світло Христового Воскресіння щедро обдарує Вас небесними і земними ласками та щедротами, зміцнить здоров’я, принесе щастя, мир, добро і злагоду.

Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, нехай Ваше серце наповниться радістю, а віра допомагає  долати труднощі. Зичу Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку  та любові!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

селищний голова                                                                            Світлана ПАЛІСІКА