Традиційно до Великодня !!!

Дата: 02.05.2021 11:13

Традиційно  до Великодня !!!

Працівники КЗ «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради  привітали одиноких дідусів та бабусь нашої громади зі святом Великодня від імені народного депутата України Геннадія Анатолійовича Вацака та передали святкові пасочки з вітальною листівкою. Адже ця традиція вже має чотирирічну історію. Дотримуючись усіх карантинних норм, кожна пасочка була індивідуально упакована кондитерською фабрикою «Вацак».

Цей рік, як і минулий, через коронакризу є достатньо складними для всіх нас, а особливо для людей, які волею долі залишились без рідних та близьких. Тому дуже важливо приділити увагу кожному з них - передати часточку тепла та турботи у переддень такого великого християнського свята. Головне, щоб жест щедрості був від душі.

Також головою Чечельницької селищної ради Світланою Палісікою та директором КЗ «Центр надання соціальних послуг» Тетяною Фаренюк відвідано відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання («Дім милосердя») та  були передані святкові паски проживаючим й працівникам відділення від Геннадія Вацака.  Світлана Андріївна привітала зі святом Великодня, побажала, щоб  усі серця переповнювались щастям й радістю  у  ці  теплі  дні  довгоочікуваної весни. Адже Великдень – свято щирості та добра !!!