Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни та мешканці громади!

Дата: 09.05.2021 09:17

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни та мешканці громади!
      Щиро вітаю Вас з Днем Перемоги! Перемога здобувалась неймовірно дорогою ціною: війна поглинула мільйони людських життів, перетворила на суцільні руїни міста й села. Пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як зразок мужності, сили духу й самопожертви і водночас вічної святої скорботи за тими, хто віддав своє життя. У цей святковий день щиро вшануймо тих, хто виборовши нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками, досі розділяє з нами радість земного життя.
         Від усього серця бажаю ветеранам Великої Вітчизняної війни, вдовам фронтовиків та всім мешканцям міцного здоров’я, бадьорості духу та довгих років життя!  Нехай небо над нами завжди буде чистим. Миру, злагоди й  добробуту Вашим оселям!

З повагою, селищний голова                                            Світлана ПАЛІСІКА