Привітання з Днем Матері

Дата: 09.05.2021 09:44

Дорогі жінки!

З великим задоволенням вітаю  вас з чудовим весняним святом – Днем Матері!

Мама – найдорожча у світі людина, берегиня сімейного добробуту, тепла, затишку та гармонії. Мати відіграє величезну роль не тільки у житті кожної людини, але й у житті всієї держави, адже саме вона прищеплює любов до рідної землі, до національних традицій і мови.

Низький уклін і особлива вдячність жінкам, чиї сини і дочки мужньо боронять Батьківщину на Сході і завдяки яким ми сьогодні маємо змогу святкувати під мирним небом. Низько схиляємо перед Вами голови за переживання і недоспані ночі, щиро бажаємо закінчення війни і повернення Ваших дітей, наших Героїв додому.

Шановні Матері, хочу від щирого серця побажати міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, хай приносять вони вам лише радість, хай Всевишній береже ваші родини від нещасть, хай панує у них мир і злагода!

Зі святом Вас!

З повагою, селищний голова                               Світлана ПАЛІСІКА