Відбулась позачергова 10 сесія 8 скликання Чечельницької селищної ради

Дата: 08.06.2021 14:35

Сьогодні, 8 червня, відбулось засідання 10 (позачергової) сесії Чечельницької селищної ради 8 скликання під головуванням селищного голови Світлани Палісіки.

На засіданні було розглянуто ряд питань, зокрема:

- Про затвердження Додаткової угоди до контракту від 25.05.2018 року з керівником Комунального некомерційного підприємства «Чечельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Чечельницької селищної ради. Дана угода укладена між Чечельницькою селищною радою та Ковалем Віктром Аврамовичем.

- Про укладення контракту з Касянюк Тетяною Володимирівною директором Комунального некомерційного підприємства «Чечельницька районна лікарня» Чечельницької селищної ради.

- Про утворення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради.

- Про припинення юридичних осіб шляхом ліквідації.

Отже, засідання 10 позачергової сесії Чечельницької селищної ради 8 скликання виявилося дуже плідним та результативним. До всіх питань було прийнято позитивні рішення.