Благоустрій кладовищ

Дата: 11.06.2021 15:45

Про рівень культури країни, нації чи навіть окремо взятого міста завжди судять з огляду на стан місцевих кладовищ. Українці, котрі бували в Західній Європі, США, не приховують свого здивування: за кордоном кладовища значно чистіші, ніж в Україні парки та сквери.

Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати… Значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований.

Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність. Нині ми маємо дбати про місце їх спочинку:  а саме сьогодні 11 червня Чечельницька селищна рада розпочала акцію благоустрій центрального кладовища  ( викошування трави ) – прохання небайдужих громадян  селища долучитися  до даної акції .

Селищний голова                                                    Світлана ПАЛІСІКА