У Гайсині пройшов Всеукраїнський фольклорний фестиваль імені Гната Танцюри

Дата: 14.06.2021 11:27

У Гайсині в суботу відбувся V Всеукраїнський фестиваль фольклорних колективів імені Гната Танцюри. Який відвідали губернатор Вінницької області  Сергій Борзов та депутат Верховної Ради України Ірина Борзова.

Свято приурочили до 120-річчя з дня народження відомого подільського фольклориста та 30-річчя незалежності України. Фестиваль традиційно проводиться раз на п’ять років. Цього разу його вирішили влаштувати не у рідному селі Гната Танцюри - Зятківцях, а в Гайсині, де жив і працював фольклорист.

На свято приїхало 45 колективів з різних куточків України. Святковою ходою учасники пройшли від площі Миру до музею Гната Танцюри, облаштованого у хаті, де жив митець останні 20 років.